Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kolejne narkotyki w Łomży

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Blisko sto tabletek ecstasy i inne narkotyki znaleźli policjanci u młodego – 25-letniego – mieszkańca Łomży. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i psychotropowych, do których się przyznał. Dzisiaj decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

W miniony piątek tuż przed godziną 16:00 w Łomży na ulicy Przykoszarowej policjanci Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego i Wydziału Narkotykowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży podczas wspólnych działań zatrzymali do kontroli drogowej osobowego mercedesa. Funkcjonariusze w portfelu 25-letniego kierującego znaleźli zawiniątko z suszem roślinnym o wadze pół grama oraz 4 tabletki. Po przeprowadzeniu badania okazało się, że susz to marihuana, a tabletki to ecstasy. Ponadto podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych zajmowanych przez mężczyznę mundurowi zabezpieczyli dodatkowo ponad 6 gramów marihuany i 91 tabletek ecstasy.
Jak podaje policja mężczyzna przyznał się do posiadania środków odurzających. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Póki co 25-latek z policyjnego aresztu, w którym spędził weekend, po decyzji sądu trafił do tymczasowego aresztu na dwa miesiące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę