Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Od września „Błysk” będzie wywoził śmieci z Łomży

Główne zdjęcie
Przekazanie podpisanej umowy na wywóz śmieci z Łomży. fot. UM Łomża

Umowa na wywóz odpadów z Łomży została podpisana w łomżyńskim ratuszu. Firma „Błysk”, która wygrała przetarg, rozpocznie jej realizację 2 września. „Błysk” przygotował już do konsultacji harmonogram wywozu odpadów. Do mieszkańców trafi on pocztą w połowie przyszłego tygodnia (pod koniec września otrzymają harmonogram wywozu do końca 2013 roku). - Mamy wieloletnie doświadczenie, firma istnieje od 20 lat, myślę, że bez problemu wywiążemy się z zapisów umowy – mówi Andrzej Marczyk, pełnomocnik firmy „Błysk”.

„Błysk” wygrał przetarg na wywóz odpadów z Łomży, oferując najniższą cenę 772 934,40 zł za  sektor domów jednorodzinnych oraz 1 078 099,20 zł za zabudowę wielorodzinną. To znacznie poniżej szacunków kosztów dokonanych przez miejskich urzędników.
- Będziemy czuwali, aby system funkcjonował należycie – mówił Beniamin Dobosz, zastępca prezydenta Łomży. - Jesteśmy też przygotowani na błyskawiczną reakcję, gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy. 

W Łomży większość mieszkańców zadeklarowała, że śmieci będzie segregować  (taki zapis zawiera 2456 na 4349 złożonych deklaracji), a tym samym zapłaci niższe stawki za wywóz śmieci.

na podstawie: UM Łomża

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę