Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Spływ kajakowy Narwią

W dniu 20 sierpnia 2013 spod Nowego Mostu w Łomży wyruszyliśmy wspólnie z kibicami ŁKS-u na spływ kajakowy. Trasa liczyła 25 km i kończyła się w Nowogrodzie. Dla niektórych była to pierwsza przygoda z kajakiem.

Wszyscy uczestnicy w dobrych nastrojach, choć nie bez obaw, razem ruszyli na trasę spływu, który był okazją nie tylko do rekreacji, wypoczynku, a także do sprawdzenia swoich możliwości, przełamania strachu oraz poznania walorów przyrodniczych rzeki Narwi  Pomimo zmęczenia wszyscy uczestnicy dopłynęli do celu. Motywacją do pokonania trasy było zakończenie spływu wspólnym ogniskiem przy bunkrze w Nowogrodzie.

Wszyscy zmęczeni ale uśmiechnięci miło wspominają ten dzień… a ci których nie było mogą tylko żałować, że nie wybrali się razem. Dziękujemy kibicom ŁKS-u za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu spływu.

Inga Kolaska
pt, 23 sierpnia 2013 10:03
Data ostatniej edycji: pt, 23 sierpnia 2013 10:13:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę