Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Konna przygoda

Wskoczyć na siodło konia wydawałoby się łatwa rzecz, jednak niektórym może sprawić nie lada trudność. Przekonać mogli się i tym ochotnicy konnej przygody: Ania, Damian, Kasia i Liwia.

Nad organizacją i bezpieczeństwem czuwało dwoje trenerów, którzy odpowiadali na każde pytania młodzieży i prowadzali konie wokół wybiegu. Oj pytań było dużo, a konie tylko posturą okazały się straszne i duże.

Nie tylko konie wzbudziły zainteresowanie, ale też króliki i przepiórki w klatkach. „Chcielibyśmy mieć takie w Placówce” – mówiły dzieci. Oswojone króliki, każdy z innym kolorem futerka i pochodzenia pozwalały się głaskać i karmić.

Dużo się nauczyliśmy podczas takiego wyjazdu o zachowaniach zwierząt, ich reakcjach, poznaliśmy dużo słów z zakresu „stajni”. Bogatsi o ciekawe doświadczenia, a niektórzy nawet „pół dżokeje” wróciliśmy szczęśliwi do Placówki. Tak minął nam 10 sierpnia, kolejny dzień wakacji.

Inga Kolaska
pt, 23 sierpnia 2013 09:48
Data ostatniej edycji: pt, 23 sierpnia 2013 10:13:41

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę