Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Barierki nie były w stanie go zatrzymać.

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Białoruski kierowca ciągnika siodłowego z naczepą przebijając barierki ochronne zjechał z obwodnicy Zambrowa do przydrożnego rowu. W zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. Policjanci sprawdzili, że kierowca był trzeźw i nie przewoził żadnego ładunku.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do nietypowego zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 12:20. 62-letni Białorusin, kierujący ciężarowym man w zestawie z naczepą jadąc krajową nr 8 w rejonie węzła Wiśniewo staranował barierki ochronne po czym zjechał do rowu. 
Policjanci uznali, że mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących warunków jazdy i za wykroczenie ukarali go mandatem w wysokości 400 złotych. 
Znacznie bardziej kosztowne będzie wydobycie pojazdu na z głębokiego roku. Tymi kosztami także ma być obciążony Białorusin.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę