Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będzie lało

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzegają przez intensywnymi opadami deszczu jakie przez najbliższą dobę ogą występować nad regionem. Miejscami może spaść nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni.

Wydane ostrzeżenie dla województwa podlaskiego ważne jest od godz. 15:00 dziś (dnia 21.08.2013) do jutra (22.08.2013) do godz. 15:00.  Dyżurny synoptyk Wiesław Winnicki przewiduje opady deszczu miejscami o natężeniu silnym i ulewnym.  Prognozowana wysokość opadów od 10 mm do 40 mm.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska synoptyk określił na 80%.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę