Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Lekarze z Łomży „pomylili astmę z zawałem”?

Główne zdjęcie
www.ttv.pl

Telewizja TTV wyemitowała reportaż nawiązujący do przedstawianej przez nas w kwietniu informacji o 55-letnim mieszkańcu Łomży, który „był za zdrowy na szpital”. Mężczyzna z bólami w klatce piersiowej w zgłosił się do lekarza rodzinnego. Karetką przewieziono go do szpitala, ale po badaniach ostatecznie został zwolniony do domu. Wrócił i zmarł.

W reportażu przygotowanym przez Piotra Czabana przywoływane są wyniki zleconej przez łomżyńską prokuraturę sekcji zwłok mężczyzny. Wynika z niej, że mężczyzna zmarł w wyniku zawału. Tymczasem w łomżyńskim szpitalu po pierwszych badaniach zamiast na OIOM pacjent został skierowany na oddział pulmonologiczny. Mężczyzna otrzymał lek na... astmę i został wypisany do domu, gdzie zmarł. Co gorsza, wszystko wskazuje na to, że podany mu w szpitalu lek, zaostrzył tylko przebieg zawału. 

Zobacz reportaż „Pomylili astmę z zawałem” w telewizji TTV.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę