Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Spłonęły zwierzęta

Kilkadziesiąt sztuk bydła, w tym dojne krowy, zginęły w pożarze jaki nocą wybuchł w miejscowości Sulewo Prusy w powiecie grajewskim. Z ogniem walczyło 11 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze wstępnie oszacowano na około 400 tysięcy złotych.

Kiedy strażacy przyjechali na miejsce zdarzenia ogniem objęte były już stodoła i obora, w których znajdowały się zwierzęta. Spłonęło ponad 30 krów. Strażacy podkreślają, że udało się uratować dwa sąsiednie gospodarstwa. 

To już trzeci duży pożar w tym miesiącu w województwie podlaskim w którym giną zwierzęta. 7 sierpnia 2013 roku w miejscowości Szymbory –Włodki gmina Szepietowo, pow. wysokomazowiecki ogień strawił stodołę i oborę w której padło 8 sztuk bydła oraz znajdujące się w tam płody rolne.  W sumie straty oszacowano na około 300 tys. zł, a prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej.
Kilka dni później (11 sierpnia) ponad 20 tysięcy kurcząt spłonęło w pożarze, który objął kurniki w miejscowości Średzińskie koło Suraża.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę