Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Najlepsi w Łomży, najlepsi w województwie

Główne zdjęcie
fot. MOSiR Łomża

Drużyna KOS-1984 Rutki, która w lipcu wygrała czwarty sezon Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w Łomży teraz udowodniła, że wygrana nie była dziełem przypadku zwyciężając w V edycji Wojewódzkiego Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich. Rywalizowały w nim drużyny piłkarskie z Łap, Hajnówki, Grajewa, Siemiatycz, Izbiszcz, Białegostoku, Augustowa, Suwałk i Łomży, które w sezonie 2012/2013 zwyciężyły ligi w swoich miastach.

fot. MOSiR Łomża
fot. MOSiR Łomża
fot. MOSiR Łomża
fot. MOSiR Łomża
Drużyna KOS-1984 Rutki, zwycięzca Miejskiej Ligi Piłki Nożnej  w Łomży i Wojewódzkiego Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich. fot. MOSiR Łomża
Drużyna KOS-1984 Rutki, zwycięzca Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w Łomży i Wojewódzkiego Turnieju Mistrzów Amatorskich Lig Piłkarskich. fot. MOSiR Łomża

W rozgrywanym w Siemiatyczach finale zespoły zostały podzielone na 2 grupy. W pierwszej grupie znalazły się drużyny z Łap, Izbiszcz, Siemiatycz II, Grajewa i Hajnówki I, natomiast w drugiej grupie oprócz reprezentacji MLPN z Łomży obecne były drużyny z Hajnówki II, Białegostoku, Augustowa i Suwałk. W systemie jakim był organizowany turniej tylko zwycięzca grupy miał możliwość wygrania całego turnieju, gdyż finał rozegrany był pomiędzy zwycięzcą grupy I i grupy II. „Łomżyńska”  drużyna KOS-1984 Rutki od samego początku dzielnie walczyła o awans. Wygrana w  pierwszym meczu z Białymstokiem 3:0 bardzo wzmocniła zespół, który w kolejnych meczach pokonał Hajnówkę i Suwałki oraz zremisował z Augustowem. Zawodnicy  jako najlepsi w grupie w wielkim finale zmierzyli się ze zwycięzcą z drugiej grupy - zespołem LZS Izbiszcze. Po zaciętym meczu drużyna KOS 1984 Rutki okazała się lepsza wygrywając 1:0. Reprezentacja Miejskiej Ligi Piłki Nożnej z Łomży oprócz Pucharu za I Miejsce zdobyła Puchar zespołu Fair Play, a dwaj zawodnicy wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem Wojewódzkiego Turnieju został Adrian Chrostowski, natomiast najlepszym bramkarzem Artur Nadolny.

Dodajmy, że organizatorem Miejskiej Ligi Piłki Nożnej  w Łomży jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, który poinformował nas o sukcesie w wojewódzkich rozgrywkach drużyny KOS-1984 Rutki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę