Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Cztery działki... na 3 lata

Blisko 3 gramy amfetaminy znaleźli policjanci legitymując jednego z mieszkańców Łomży. Narkotyki były podzielone na cztery porcje zapakowane w specjalne torebki.

Narkotykowego dilera ujęto w nocy z wtorku na środę przed długim weekendem.  Policjanci patrolujący miasto około godziny 23.00 postanowili wylegitymować dziwnie zachowującego się młodego mężczyznę. W trakcie kontroli 24-latka znaleziono u niego cztery strunowe torebki z białym proszkiem. Badania potwierdziły podejrzenia policjantów, że to może być amfetamina. Okazało się, że w sumie było jej 2,93 grama. Mieszkaniec Łomży usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków i będzie odpowiadał przed sądem.  

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności, zaś za handel takimi substancjami grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. W przypadku obrotu znacznymi ilościami takich środków sprawca w więzieniu może spędzić nawet 12 lat.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę