Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Zaginęła Natalia z Łomży

Główne zdjęcie
Zaginiona Natalia

W piątek (16.08.2013) około godziny 20:15 Natalia G. wyszła z miejsca zamieszkania i oddaliła się w nieznanym kierunku. Dziewczyna do chwili obecnej nie powróciła do domu i nienawiązana kontaktu z rodzina. Teraz szuka jej także policja i prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu Natalii.

Rysopis  wzrost  około 160 cm , waga 50 kg , szczupła, włosy długie do łokcia koloru brązowego rozpuszczone, twarz pokryta piegami, ubrana była w jasno-niebieskie jeansowe spodenki, biała bluzka z krótkim rękawem i beżowym kołnierzykiem, złoty łańcuszek. Kontakt  z nr alarmowym policji 997 lub 112 lub do oficera dyżurnego KMP - 86 4741212.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę