Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Nowy TIR za 200 000 euro odzyskany, Litwin – na wolności

Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Łomży zaproponował 53-letniemu kierowcy skradzionego w Niemczech tira dobrowolne poddanie się karze. - Litwin zgodził się i został wypuszczony do domu – informuje podkomisarz Jarosław Grycuk, naczelnik wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Łomżyńscy policjanci z wydziałów: ruchu drogowego i kryminalnego razem z inspektorami Transportu Drogowego odzyskali skradzionego na terenie Niemiec tira.

Łomżyńscy policjanci uzyskali informację od funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, że skradziona w weekend ciężarówka może przejeżdżać przez Łomżę. Kontroli ciężarowego Volvo z naczepą dokonali na alei Piłsudskiego. Okazało się, że nowy ciągnik siodłowy Volvo z naczepą jak duża cysterna, służącą do przewozu nawozów sztucznych, to właśnie poszukiwany tir, który w miniony weekend skradziono w Niemczech. Zabezpieczone auto, którego wartość z naczepą wstępnie oszacowano na 200 tysięcy euro, trafiło na policyjny parking. Z kolei kierujący samochodem 53-letni obywatel Litwy trafił do policyjnego aresztu, ale po zgodzie na dobrowolne poddanie się karze przez kierowcę, prokurator nie wystąpił o tymczasowy areszt. 
Trwa wyjaśnianie okoliczności, w jakich doszło do kradzieży, i ustalanie faktycznego sprawcy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę