Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Prawie 180 baterii słonecznych w gminie Grajewo

Ponad 2 mln 200 tys. będzie kosztowało zamontowane baterii słonecznych w gminie Grajewo. Dofinansowanie kwotą 1 mln 450 tys. przez Urząd Marszałkowski pozwoli na wyposażenie w takie instalacje 178 domów prywatnych i jednego obiektu publicznego, czyli w gminnym Centrum Sportowym w Popowie - mówi wójt Stanisław Szleter.


Wójt przyznaje, że gdyby samorząd miał większe możliwości finansowe, chętnie wyposażyłby w takie urządzenia także inne budynki komunalne, jednak brak jest w budżecie pieniędzy na tak zwany wkład własny w inwestycję, który ma wynosić w każdym przypadku 35 procent kosztów.

Montowane na dachach budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej kolektory słoneczne zmniejszają koszty utrzymania, poprzez bezkosztowe podgrzewanie wody.(ad/js)

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę