Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Sukcesy łomżyńskich maratończyków

Łomżyński Klub Biegowy zajął szóste miejsce w I Zimowych Mistrzostwach Klubowych rozegranych w sobotę w Trzemesznie niedaleko Gniezna. Pięciu łomżyńskich biegaczy, podobnie jak 39 innych ekip do pokonania miało dystans 15 kilometrów. Jak podkreśla Mariusz Niziński z ŁKB „to wielkie osiągnięcie zważywszy, że Łomżyński Klub Biegowy zrzesza ludzi, którzy bieganiem zajmuje się tylko amatorsko dla własnej przyjemności.”

Jednocześnie z pierwszymi Zimowymi Mistrzostwami Klubów rozegrany został III Zimowy Biegu Trzech Jezior. W klasyfikacji indywidualnej w gronie 450 zawodników łomżanie też wypadli dobrze. Najszybszy z naszych zawodników Paweł Grygo przybiegł na metę na 22 pozycji, Andrzej Konopka zajął 60, a Mariusz Niziński 61 miejsce. Kolejny łomżanin Andrzej Szewczyk był 86, a Krzysztof Lewandowski zajął 108 miejsce.
Zawody odbywały się na dosyć trudnej trasie. Przez cały czas zawodnicy biegli po ubitym śniegu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę