Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Kolizja autobusu i osobówki

Do zderzenia autobusu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Łomży z osobową skodą doszło wczoraj wieczorem na Placu Kościuszki. Przyczyną kolizji była nieostrożność kierowcy autobusu w czasie zmiany pasa ruchu.

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 20. Kierowca autobusu nie zachował należytej ostrożności przy zmianie pasa ruchu, na skutek czego doszło do kolizji. Nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca kolizji przyznał się do winy i został ukarany przez Policję mandatem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę