Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Najlepsi w konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

Małgorzata i Dariusz Zarębowie ze wsi Jastrząbka Młoda w gminie Śniadowo prowadzą najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne w województwie podlaskim. Tak orzekła komisja XI edycji konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Państwo Zarębowie będą reprezentować województwo podlaskie w finale, w którym zmierzy się 16 najlepszych pod względem bezpieczeństwa gospodarstw w kraju. To nie pierwszy ich sukces, bo są wicemistrzami Agroligi i Farmera.

Drugie miejsce w konkursie zajęli Katarzyna i Sławomir Stasińscy z Wysokiego w gminie Wiżajny, a trzecie Grażyna i Waldemar Bobinowie z miejscowości Oszkinie w gminie Puńsk.

Komisja konkursowa oceniała wszystkie elementy, które mają wpływ na bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie, m.in. ład i porządek, stan budynków, instalacji i urządzeń elektrycznych, wyposażenie maszyn i urządzeń i ich stan, warunki w jakich przebywają zwierzęta. Pod uwagę brano też estetykę gospodarstw.

Główną nagrodą w finale konkursu jest ciągnik rolniczy.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę