Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Emerycka kontrabanda

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Blisko 1400 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy i kilkanaście litrów także nielegalnego alkoholu przejęli policjanci wspólnie z celnikami z Łomży. Funkcjonariusze zapukali w sumie do trzech wytypowanych mieszkań w Szczuczynie oraz gminie Rajgród. Z informacji mundurowych wynikało, że mieszkające tam dwie kobiety w wieku 59 i 76 lat oraz 78-latek mogą zajmować się kontrabandą.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Typy okazało się prawdziwe. Po sprawdzeniu wyznaczonych miejsc policjanci zabezpieczyli blisko 1400 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz kilkanaście litrów nielegalnego alkoholu. 
- Skarb Państwa mógłby stracić z tego tytułu ponad 24 tysiące złotych w wyniku niezapłaconych podatków – podaje oficer prasowy policji z Grajewa dodając, że właściciele kontrabandy - dwie kobiety w wieku 59 i 76 lat oraz 78-latek, za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę