Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Zginął na drzewie. Tragiczny wypadek za Podgórzem

Około 30-letni pasażer osobowego peugeota zginął na miejscu, zaś 50-letni kierowca i drugi pasażer zostali bardzo poważnie ranni w wypadku, jaki wydarzył się na drodze krajowej 63 Łomża – Zambrów. - Jadąc w kierunku Łomży około godz. 15.30, między Wygodą a Podgórzem, kierowca peugeota nie upewnił się co do bezpiecznej możliwości wyprzedzania ciągu pojazdów przed nim, gdy w tym samym czasie jadący z tyłu czerwony opel corsa również starał się wyprzedzić sznur aut – relacjonuje podkomisarz Anna Mandziuk z sekcji ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Peugeot wpadł w poślizg, a kierowca stracił panowanie nad samochodem, który zjechał ze skarpy i uderzył w przydrożne drzewo.


Na miejscu akcja ratunkowa trwała dwie godziny. Ratownicy czekali na helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał kierowcę peugeota z poważnymi obrażeniami do szpitala w Białymstoku; pasażer, który przeżył, trafił do szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Droga relacji Łomża – Zambrów była całkowicie zablokowana, w czasie kiedy tworzony był objazd na Mężenin. Policja apeluje do kierowcy czerwonego opla corsy, aby zgłosił się na komendę jako świadek.

Przypomnijmy: to już kolejne dzisiejsze zderzenia na drogach naszego regionu. Około godz. 7. rano ciężarowe volvo zderzyło się z osobową skodą fabia przy rondzie na placu Kościuszki w Łomży, a około 8.30 w Kisielnicy na drodze krajowej 61 zderzyły się dwa samochody osobowe i ciągnik siodłowy. W pierwszym zdarzeniu nikt nie ucierpiał, natomiast po drugim karetki zabrały do szpitala kierowców obu osobówek. Po badaniach zwolniono ich do domów.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę