Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Honorowy patronat prezydenta sporo nas kosztuje

Po wspartej sowicie z miejskiej kasy komercyjnej gali boksu, której sponsorami były też miejskiej spółki MPEC i MPWiK, zbliża się kolejna komercyjna impreza do której znacząco dorzuca się miasto. W najbliższą sobotę po południu na ulicy Spokojnej ścigać się będą kierowcy samochodów. I choć miasto w gotówce dorzuciło się do przedsięwzięcia 20 tysięcy złotych, a jego obowiązkiem jest także m.in. „utrzymanie porządku podczas imprezy i posprzątanie po niej” łomżanie aby móc poczuć „zapach benzyny” będą musieli zapłacić po 15 złotych za wejściówkę.

Wyścigi samochodowe organizowane są w Łomży po raz drugi. Poprzednim razem impreza cieszyła się dużą popularnością. Jak podawał ratusz mogło oglądać nawet kilkanaście tysięcy miłośników motoryzacji. I tym razem będzie zapewne podobnie mimo że za możliwość pooglądania z bliska szybkich samochodów trzeba będzie zapłacić o 5 zł więcej niż przed rokiem. 
Organizatorem trzeciego etapu Grand Prix NIGHT POWER Legalne Ściganie 2013 jest prywatna firma z Olsztyna, ale do organizacji imprezy znacząco dorzuca się także samorząd miasta. Jak podaje Łukasz Czech z ratusza z budżetu miasta przeznaczono na ten cel 20 tys. zł. 
-  Po stronie Miasta jest również rozstawienie koszy, toalet, utrzymanie porządku podczas imprezy i posprzątanie po niej, zapewnienie przyłączy elektrycznych do potrzeby sceny, mety i startu oraz zapewnienie udziału lokalnych artystów w części artystycznej imprezy. Miasto zobowiązało się również do oznakowania objazdów w przypadku zmiany ruchu, pomocy w przygotowaniu technicznym drogi do organizacji wyścigów oraz wsparcia w dystrybucji materiałów promocyjnych - wylicza Czech podkreślając, że w zamian impreza będzie „pod honorowym patronatem Prezydenta Łomży”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę