Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Kolektory słoneczne na dachach w gminie Radziłów

Gmina Radziłów zainstaluje kolektory słoneczne na ponad 220 budynków mieszkalnych i sześciu użyteczności publicznej w 34 miejscowościach, położonych na jej terenie. Kolektory zostaną zainstalowane do końca października tego roku. Wytworzona dzięki nim energia zostanie wykorzystana do uzyskania ciepłej wody użytkowej.

- Ta inwestycja to korzyść i dla mieszkańców, i dla środowiska: pozwoli nie tylko na zmniejszenie wydatków związanych z tradycyjnym ogrzewaniem wody, ale również na ograniczenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery – przekazuje Urszula Arter  z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku. 
Wartość inwestycji to 4,3 mln zł, przy czym unijne dofinansowanie ma wynieść 3,3 mln. W poniedziałek gmina podpisała umowę na dofinansowanie tego projektu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę