Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Korytkowska z brązowym medalem na 10 km

Justyna Korytkowska zawodniczka LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża zajęła trzecie miejsce podczas rozgrywanych w Inowrocławiu mistrzostw Polski na najdłuższym dystansie jaki rozgrywany jest na stadionie to jest 10000m. Łomżanka ulegała tylko medalistkom ubiegłotygodniowych Mistrzostw Polski na 5000 metrów, reprezentantkom kraju Agnieszce Mierzejewskiej (MOS Płomień Sosnowiec) i Iwonie Lewandowskiej (Vectra DGS Włocławek). - Justyna jako jedyna z biegnących zawodniczek poprawiła rekord życiowy i to aż o 1 minutę i 12 sekund, a jej czas 34:53,41 jest również nowym rekordem województwa podlaskiego – podkreśla trener i mąż zawodniczki Andrzej Korytkowski.

- Widząc co się stało z Justyną w ciągu ostatniego tygodnia śmiało mogę powiedzieć, że powstała „jak Feniks z popiołu” - mówi Korytkowski. - Najpierw w Toruniu bardzo źle się czuła i miała chyba najgorszy bieg na 3000 metrów z przeszkodami  w ciągu ostatnich 3 lat a za 6 dni rozgrywa fantastyczny bieg na 10 kilometrów zdobywa brązowy medal dublując czwartą zawodniczkę - zupełnie jak nie ta sama zawodniczka. Justyna Korytkowska zdobyła swój szósty medal Mistrzostw Polski (w tym 5 seniorów), natomiast dla klubu „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA jest to jubileuszowy 75 medal z krajowego czempionatu (od 2003 roku).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę