Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Będzie kampania, Pepees szuka stażystów

Główne zdjęcie
Pepees S.A.

„Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem stażu, chcesz się sprawdzić w nowej roli, nabrać doświadczenia w pracy zespołowej albo wykorzystać pozyskaną do tej pory wiedzę - zapraszamy do współpracy” - zachęca studentów, ale nie tylko ich Pepees do podjęcia stażu w firmie przed zbliżającą się kampanią ziemniaczaną. Ta tradycyjnie wystartuje we wrześniu. Firma normalnie zatrudnia 220 pracowników, ale na czas kampanii ziemniaczanej to zatrudnienie wzrasta.

Pepees w Łomży, największy krajowy producent skrobi. Od ponad 6 lat firma organizuje staże i praktyki dla studentów, uczniów oraz osób bezrobotnych z województwa podlaskiego.
- Mamy świadomość jak ważna dla studenta jest praktyka. Chcemy dać taką szansę młodym ludziom rozpoczynającym swoją drogę zawodową. Czekamy na każdego kto zgłosi się z chęcią odbycia stażu – mówi Prezes PEPEES S.A. Wojciech Faszczewski. 
Stażyści mogą trafić nie tylko do działu produkcji, ale także kontraktacji, skupu oraz jakości i technologii czy informatyki. 
- Chcemy aby nasi podopieczni pozyskali wiedzę, która będzie przydatna w dalszej karierze zawodowej - przyznaje Prezes PEPEES. - To jeden z pomysłów na ułatwienie młodym ludziom startu w życie zawodowe – dodaje. 
Kampania ziemniaczana to najciekawszy, a także najbardziej pracowity okres w działaniu przedsiębiorstwa. 
- Podejmowane w tym czasie wyzwania na pewno zaprocentują w nową wiedzę i doświadczenie. Czekamy na wszystkich chętnych, którzy chcą się z nimi zmierzyć – mówi członek zarządu PEPEES, Krzysztof Homenda, podkreślając, że Pepees ceni sobie jakość i dobre podejście do rolnika. - Chcemy takiego podejścia do pracy nauczyć studentów.

Chętni na staż do Pepeesu – nie tylko studenci - mogą zgłasza się drogą e-mailową (pepees@pepees.pl) do 16 sierpnia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę