Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Peleton wjedzie do Łomży

Główne zdjęcie
Lotto Mazovia Tour – Prolog (fot. Mazovia Team - mazovia.5291.eu)

- W związku z przejazdem przez Łomżę peletonu 56. Wyścigu Kolarskiego „Dookoła Mazowsza”, w czwartek od rana zamknięte zostaną parkingi na Placu Niepodległości i przy ul. Giełczyńskiej (pomiędzy budynkami Muzeum Północno – Mazowieckiego i dawnego Hotelu Metropol), które wykorzystane zostaną do obsługi wyścigu – zapowiada Łukasz Czech z ratusza. Kierowców Łomży czeka więcej utrudnień. W godz. 15.00 – 17.30 nie będzie można parkować samochodów na ulicach: Senatorskiej, Zdrojowej i Kierzkowej po których kolarze będą mieli pętle przed metą, ale z utrudnieniami w ruchu należy liczyć się na całej trasie wyścigu.

Kolarze w Łomży pojadą ulicami: Nowogrodzka – Sikorskiego – Wojska Polskiego – Spokojna – Piłsudskiego – Zawadzka – Sikorskiego – Szosa Zambrowska – Giełczyńska – Senatorska – Sikorskiego – Zdrojowa – Kierzkowa – Sikorskiego. 
- Skrzyżowania z odcinkami powyższych ulic będą na czas wyścigu zamknięte i zabezpieczone taśmami, płotkami lub wjazdu na nie będą pilnowali policjanci, strażnicy miejscy bądź przeszkolone osoby – zapowiada Czech jednocześnie przepraszając za powyższe utrudnienia, dziękując za zrozumienie i zapraszając do kibicowania uczestnikom Wyścigu Kolarskiego „Dookoła Mazowsza” - Mazovia Tour. 
Meta wyścigu została zaplanowana na ul. Giełczyńskiej w pobliżu Muzeum Północno – Mazowieckiego.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę