Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Piątnica. Bój o boisko

Dorośli się kłócą, a dzieci nie mogą korzystać z boiska do piłki nożnej. W gminie Piątnica doszło do konfliktu między gminnymi urzędnikami, klubem sportowym i Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Piątnica. Spór dotyczy boiska przy szkole podstawowej i gimnazjum. Według prezes stowarzyszenia, Hanny Niecieckiej inny klub jest faworyzowany a jej podopieczni nie mogą trenować na gminnym obiekcie.

Nawet kiedy mieli zgodę, nie dostawali kluczy od furtek i dzieci musiały przechodzić przez ogrodzenie. Teraz zgoda została cofnięta a stowarzyszenie dostało pismo z informacją, że jeżeli dzieci będą trenowały, będzie wezwana policja. Mundurowi kilka razy interweniowali już w tej sprawie.

Wójt gminy Piątnica Edward Łada twierdzi, że zgoda została cofnięta, ponieważ nie udało się ustalić wspólnego harmonogramu treningów. Uważa, że żaden klub nie jest faworyzowany, trzeba tylko ustalić zasady wspólnego korzystania z boiska. Inaczej będzie dochodziło do nieporozumień i przepychanek. A obiekt nie może być stale otwarty, bo szybko zostałby zniszczony.

Według członków stowarzyszenia harmonogramu nie udało się ustalić, ponieważ na spotkaniu z przedstawicielami klubu nie można było dojść do porozumienia. Zapowiadają, że nie zrezygnują z treningów na gminnym boisku.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę