Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Anna Rostkowska wicemistrzynią Polski

Główne zdjęcie
Anna Rostkowska (trzecia od lewej) w walce o tytuł Mistrzyni Polski

Anna Rostkowska, zawodniczka LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża, została wicemistrzynią Polski w biegu na 800 metrów podczas rozgrywanych w Toruniu Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce. Rostkowska z czasem 2:03.34 przegrała o zaledwie 0,08 sek. z liderką tegorocznych tabel Angeliką Cichocką (Talex Borzytuchom).

Najlepsze zawodniczki Polski ww biegu na 800 metrów
Najlepsze zawodniczki Polski ww biegu na 800 metrów

Rostkowska podczas toruńskich Mistrzostw Polski wystartowała także na 1500. Jak podkreśla Andrzej Korytkowski prezes LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża „startując trzeci dzień z rzędu” zajęła czwarte miejsce z wynikiem 4:15,20. 

Również czwarte, tak nie lubiane przez sportowców, miejsce zajęła Justyna Korytkowska, która w biegu na 3000 metrów z przeszkodami uzyskała czas 10:31,50.  
- Niestety nie był to dla Justyny dobry dzień bo oprócz bardzo złego samopoczucia dało znać też o sobie zbyt krótki okres przygotowawczy po 9. miesięcznej przerwie – ocenia trener i mąż  Andrzej Korytkowski.

Zawodnicy  LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża stanęli także do rywalizacji na dystansie 5000m.
Emil Dobrowolski, Jakuba Nowak i Piotra Łobodziński zajęli odpowiednio miejsca 12, 13 i 18.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę