Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Pilnie potrzebna krew!

Główne zdjęcie
Pobieranie krwi (fot. archiwum)

Centrum krwiodawstwa apeluje do honorowych dawców o krew. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku pilnie potrzebuje krwi grup „0” Rh- i Rh+, A Rh- i Rh+ i B Rh-. Potrzebna jest także krew grup B Rh+ i AB Rh-.

Miesięcznie w województwie podlaskim potrzeba około 5 tysięcy jednostek krwi, co oznacza, że tyle osób powinno ją oddać. Niestety w wakacje wielu stałych krwiodawców wyjeżdża na urlop przez co pobieranej krwi jest mniej niż zwykle. Dlatego też Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, w tym oddział w Łomży przez całe wakacje prowadzi wyjazdowe akcje poboru krwi. 
Najbliższe będą w: Kolnie (piątek, 26.07.2013), Łomży - Centrum Katolickie przy par. Krzyża Świętego (niedziela 28.07.2013), Szczuczynie (poniedziałek 29.07.2013), Czyżewie (wtorek 30.07.2013) i Łomży – Galeria Veneda  (środa 31.07.2013).

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę