Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Złodziej z Łomży

Na trzy tysiące złotych swoje straty wyceniali właściciel czterech sklepów z Łomży, po wizytach w nich 30-letniego mieszkańca Łomży. Od połowy czerwca do połowy lipca mężczyzna wybił szyby i zniszczył rolety antywłamaniowe w kiosku i sklepie, włamał się do innego sklepu i kradł w kolejnym. Wczoraj został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że dobrze jest znany łomżyńskim funkcjonariuszom i był już wcześniej karany za tego typu przestępstwa.

Jak relacjonuje Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży rajd po sklepach w mieście mężczyzna zaczął w nocy z 11 na 12 czerwca, gdy zniszczył roletę antywłamaniową i wybił szybę w jednym z kiosków. Później podobnych strat przysporzył także w jednym ze sklepów. Właściciel obu punktów swoje szkody wycenili łącznie na 1000 zł. Do kolejnego sklepu 30-latek się włamał i skradł trzy butelki markowej wódki i papierosy. Tym razem straty wyceniono na 700 zł. Najbardziej „obłowił się” jednak w sklepie, który okradał przez dwa kolejne dni – 14 i 15 lipca. Jak podaje policja mężczyzna kradł różne artykuły spożywcze w tym 8 puszek łososia, 22 paczek kawy, 80 batoników Milky Way, kiełbasę i piwo. W wartość skradzionych rzeczy wyceniono na 1300 zł.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę