Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Marihuana z krzaczka

21-letni mieszkaniec jednej z miejscowości pod Zambrowem hodował konopie indyjskie. Policjanci z Łomży, którzy dowiedzieli się o uprawie, w piątek zatrzymali zarówno hodowcę i zarekwirowali roślinki. Jak informuje Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży policjanci przejęli 5 sadzonek konopi.

Zatrzymany 21-latek przyznał się do nielegalnej uprawy. Zgodnie z ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii uprawa konopi innych niż włókniste, jest przestępstwem zagrożonym karą do lat 3 więzienia. W przypadku uprawy znacznej ilości konopi kara może być surowsza od 6 miesięcy do nawet 8 lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę