Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Celnicy zlikwidowali przemytniczą dziuplę w Łomży

Główne zdjęcie
fot. Izba Celna Białystok

Przejęcie blisko 3 tysięcy paczek papierosów pochodzących z przemytu oraz zatrzymanie mężczyzny trudniącego się handlem kontrabandą to efekt piątkowej akcji funkcjonariuszy łomżyńskiego urzędu celnego. Tego dnia celnicy weszli na jedną prywatnych posesji w Łomży, bo z ich ustaleń wynikało, że jej właściciel, 34-letni mężczyzna, związany jest z procederem handlu towarami pochodzącymi z przemytu.

Jak podaje Maciej Czarnecki, rzecznik prasowy Izby Celnej w Białymstoku, w wyniku przeszukania jego domu funkcjonariusze znaleźli blisko 3 tysiące paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy o szacunkowej wartości rynkowej ponad 30 tysięcy złotych. Nielegalny towar ukryty były między innymi w szafach i pod łóżkami. Część papierosów przygotowana była już do dalszej dystrybucji i zapakowana w plecak i podręczne torby.  

Zatrzymane papierosy trafiły do magazynu Urzędu Celnego w Łomży. Przeciwko właścicielowi magazynu z kontrabandą została wszczęta sprawa karna skarbowa. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna i utrata nielegalnego towaru.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę