Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Objazd Zbójna

Od wtorku, na ponad cztery miesiące, zostanie zamknięta możliwość przejazdu przez mostek w Zbójnej. Kierowcy mniejszych samochodów do 10 ton masy całkowitej będą mogli skorzystać z wyznaczonego objazdu przez Popiołki nadkładając 9 kilometrów, ale kierowcy większych pojazdów np. z Łomży do Zbójnej będą musieli jeździć przez Kolno robiąc zamiast około 20 blisko 80 km.

Od jutra kierowcy samochodów osobowych jadących do Zbójnej, tuż przed tą miejscowością będą musieli skręcić w lewo kierując się na Parzychy i dalej Pianki, w ten sposób objeżdżając szerokim  łukiem Zbójną wjadą do niej z drugiego jej końca.

Mostek w Zbójnej remontowany będzie w ramach modernizacji drogi wojewódzkiej 645 na odcinku do Nowogrodu do granicy z województwem mazowieckim w okolicach wsi Kuzie. Prace prowadzi łomżyński Makbud, a samochody na mostek w Zbójnej mają powrócić dopiero pod koniec listopada.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę