Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Korek gigant

Kierowca tira, który „zagapił się” spowodował gigantyczne korki w Łomży i Piątnicy. Wyjeżdżając z Łomży ulicą Zjazd tir uderzył w słup oświetleniowy i w ogrodzenie stadionu miejskiego, kompletnie blokując wyjazd z miasta i znacząco utrudniając wjazd. Korki są ze wszystkich przy dojeździe do ronda Kościuszki, a zablokowana jest także Piątnica.

Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży mówi, że kierowca tira, który spowodował korek gigant, tłumaczył policjantom, że „zagapił się”, dlatego zjechał z drogi.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę