Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Przedłużony areszt dla morderczyni z Hipolitowa

Główne zdjęcie
Przeszukiwanie stawu w Hipolitowie

Sąd w Łomży przedłużył tymczasowy areszt dla Beaty Z. To mieszkanka Hipolitowa podejrzana o zabójstwo pięciorga swoich nowo narodzonych dzieci. Kobietę zatrzymano pod koniec października ubiegłego roku. 42-latka trafiła do tymczasowego aresztu, który w związku z ciągle prowadzonym śledztwem właśnie został po raz kolejny przedłużony. Jak poinformował sędzia Jan Leszczewski, rzecznik Sądu Okręgowego w Łomży, areszt został przedłużony do 25 października.

Sprawa dzieciobójczyni wyszła na jaw w ubiegłym roku. Śledczy z łomżyńskiej prokuratury zarzucają kobiecie, że między 1998 a 2012 rokiem zabiła piątkę swoich narodzonych dzieci. Udało się znaleźć szczątki czwórki noworodków. Z sekcji zwłok wynika, że zmarły one z zimna i głodu. Piąte dziecko kobieta miała utopić w stawie nieopodal domu. Z przesłanych ostatnio do łomżyńskiej prokuratury opinii biegłych psychiatrów wynika, że kobieta gdy zabijała własne dzieci była poczytalna.
Prokurator Maria Kudyba, rzecznik prokuratury Okręgowej w Łomży, zapowiada, że śledczy planują zakończenie śledztwa i skierowanie aktu oskarżenia do sądu we wrześniu.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę