Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Papierosy bez akcyzy

Blisko 2000 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy zabezpieczyli grajewscy policjanci w trakcie nocnej kontroli drogowej KIA Sportage. Samochodem jechał 38-letni mieszkaniec powiatu suwalskiego, który trafił do policyjnego aresztu.

Policja podała, samochód z papierosami zatrzymano około 2.00 w nocy w Rajgrodzie. 38-letni kierujący przewoził je w kartonach schowanych w bagażniku oraz na tylnej kanapie auta. 
Suma start, na jakie mógł w ten sposób zostać narażony Skarb Państwa z tytułu niezapłaconych należności podatkowych to prawie 35 tysięcy złotych – podała policja zaznaczając, że mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę