Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 10 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Płonęły śmietniki

Dwa śmietniki płonęły nocą w Łomży. Najpierw paliło się w śmietniku przy Broniewskiego, później przy Bema. Strażacy twierdzą, że duże plastikowe kosze zostały celowo podpalone. Okazuje się, że to już kolejne takie zdarzenie, a policjanci szukają sprawcy lub sprawców podpaleń.

Pierwszy z nocnych pożarów śmietników zauważono o godzinie 22.40. Drugi strażakom zgłoszono niespełna pół godziny później.
- Widocznie jakaś grupka pewnie młodych szła nocą przez osiedle i podpalała śmietniki – mówi st. bryg. Jan Chludziński zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży. - Tym razem podpalili tylko dwa kosze, ale pamiętam, że kiedyś jednej nocy paliło się aż w siedmiu śmietnikach. 
Okazuje się, że także na początku lipca nocą ktoś podpalił kosz w śmietniku przy Słowackiego. I choć palą się „śmieci”, to straty spowodowane pożarami w śmietnikach są znacznie większe, bo płoną także plastikowe pojemniki na śmieci, które teraz po wprowadzeniu podatku śmieciowego są wyjątkowo drogie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę