Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

MPWiK kontratakuje

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Łomży, a także przewodniczący jego Rady Nadzorczej wyjaśniali przyczyny sprzedaży długów łomżyńskiego szpitala firmie windykacyjnej. W ich opinii winne temu jest kierownictwo szpitala, które nie dość że nie opłacało rachunków i nie wywiązywało się z zawieranych ze spółka porozumień odnośnie spłaty długów, wcale o tym z zarządem MPWiKu nie chciało rozmawiać – podkreśla prezes spółki Grzegorz Lewańczuk.


Lewańczuk dodaje, że w ostatnim czasie przed sprzedażą zobowiązań szpitalnych firmie z Sosnowca to MPWiK zabiegał o to by szpital zechciał o zobowiązaniach porozmawiać. Ze strony dyrektorów szpitala reakcji żadnej jednak nie było. Jak podkreśla Lewańczuk nigdy też nie padło słowo “proszę”.
MPWiK długi sprzedał, bo dla szpitala jest to lepsze rozwiązanie niż odcięcie wody.
Zarząd MPWiK podkreśla, że w tym roku szpital znów na bieżąco nie opłaca faktur. Do tej pory na konto spółki nie wpłynęła bowiem szpitalna wpłata za styczeń. Rachunek ten opiewa na ponad 43 tys. zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę