Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Obława na piratów drogowych

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Blisko 330 kierowców ukaranych mandatami to wynik piątkowej akcji „Prędkość” przeprowadzonej na terenie województwa podlaskiego przez policjantów ruchu drogowego. W trakcie działań skontrolowano 670 pojazdów i zatrzymano 9 osób, które zdecydowały się usiąść za kierownicą po alkoholu. W piątkowej obławie wzięło udział blisko 120 policjantów wykorzystując 47 ręczne mierniki prędkości i 17 videorejestratorów.

Jak podaje policja najczęstszymi wykroczeniami ujawnianymi podczas piątkowej akcji poza nadmierną prędkością były także nieprawidłowe wyprzedzanie i niekorzystnie z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. Za jazdę bez pasów ukarano mandatami 19 kierujących oraz 4 pasażerów.

Z policyjnych statystyk wynika, że nadmierna lub niedostosowana do warunków drogowych prędkość to wciąż jedna z poważniejszych przyczyn wypadków, często tych najtragiczniejszych w skutkach. Dlatego policjanci zapowiadają, że podobne akcje będą kontynuowane w przyszłości.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę