Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Świderki nas kręcą!

33,8% mieszkańców regionu wybierając makaron, sięga po… świderki! Na dalszych miejscach znalazły się klasyczna forma spaghetti oraz wstążki, na które decyduje się odpowiednio 28,8% i 6,6% badanych. Instytut badania opinii Homo Homini na zlecenie marki Lubella przeprowadził badanie na temat makaronowego gustu mieszkańców województwa podlaskiego. Okazało się, że jest on podstawą kuchni mieszkańców północno-wschodniej Polski. Blisko połowa mieszkańców przyznała, że przynajmniej raz w tygodniu je makaron.

Co z makaronem łączymy najchętniej? Badacze poprosili respondentów o wskazanie tylko dwóch składników. Najczęściej wymieniane – bez zaskoczenia – było mięso, które wskazała prawie 1/3 mieszkańców północno-wschodniej Polski. 22,8% badanych wskazało także świeże warzywa.
Sondaż pokazuje także, jakie dania przypadły do gustu mieszkańcom województwa podlaskiego. Region ten ceni sobie pożywne posiłki na bazie makaronu w formie spaghetti - taką odpowiedź dało 30,2% pytanych. Drugą w kolejności potrawą, która podbiła podniebienia jest makaron jako dodatek do zup.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę