Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mecz Pucharu Polski w Łomży odwołany

Planowane na najbliższą sobotę Spotkanie rundy przedwstępnej Pucharu Polski pomiędzy ŁKS 1926 Łomża a Radomiakiem Radom nie odbędzie się. - Z powodów formalnych klub Radomiaka Radom nie był w stanie przystąpić do rozgrywek Pucharu Polski - podał zarząd ŁKS Łomża przekazując, że bilety zakupione na sobotnie spotkanie zachowują ważność do kolejnego spotkania pucharowego.

Łomżyńska drużyna prawdopodobnie bez konieczności gry awansuje do kolejnej rundy pucharowych rozgrywek. Więcej informacji zarząd ŁKS-u ma przekazać po sobotnim spotkaniu pomiędzy Odrą Opole i Energetykiem ROW Rybnik,  który rozpocznie się o godzinie 20:30. Zwycięzca tego spotkania w kolejnej rundzie wstępnej Pucharu Polski miał spotkać się ze zwycięzcą odwołanego meczu ŁKS – Radomiak.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę