Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Za młody kierowca. Honda dachowała

Prowadzona przez 17-latka honda accord wypadła z drogi i dachowała w okolicach wsi Stryjaki na drodze Jedwabne – Przytuły. Samochodem podróżowały w sumie cztery młode osoby, a po wypadku jedna z nich z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierowca uciekł i jest poszukiwany przez policję.

Do wypadku doszło około godziny 22.00 17-latek, który nie ma jeszcze prawa jazdy, na wzniesieniu stracił panowanie nad hondą, a samochód zjechał na pobocze i dachował. Jak przekazuje Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży w samochodzie poza młodocianym kierowcą były jeszcze trzy osoby w wieku od  18 do 21 lat, które doznały obrażeń. Dwie osoby, po badaniach lekarskich zostały zwolnione do domu, trzecia z urazem głowy i klatki piersiowej trafiła do szpitala.
- Kierowca hondy oddalił się z miejsca wypadku i do tej pory nie powrócił także do domu – mówi  Krzysztof Pilcicki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę