Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Jechał „na zakazie”, dwie osoby w szpitalu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

35-letni kierowca volkswagena mający aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów spowodował wypadek na drodze relacji Wysokie Mazowieckie – Czyżew. W rejonie wsi Święck Strumiany prowadzony przez niego golf zderzył się czołowo z renault. Dwie osoby ranne trafiły do szpitala.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 21.00. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 35–letni kierujący volkswagenem golfem jadąc w kierunku Czyżewa na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z jadącym z naprzeciwka renault. W wypadku rany został kierowca golfa, który nieprzytomny trafił do szpitala, oraz 30-letni pasażer renault, który doznał ogólnych potłuczeń ciała. Jak podaje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych wyszło na jaw, że kierowca volkswagena ma aktualny sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, obowiązujący do października 2013 roku. 
Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę