Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Kolejna ofiara wody

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

79-letni mieszkaniec Łomży utonął w stawie w rejonie wsi Mocarze pod Jedwabnem. To już szesnasta ofiara wody w bieżącym roku w województwie podlaskim.

Informacje o utonięciu policjanci otrzymali wczoraj około godziny 18.00 Ze wstępnych ustaleń wynika, że w bliżej nieustalonych okolicznościach 79-letni mieszkaniec Łomży wszedł do stawu i w niewyjaśnionych okolicznościach utonął. Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Łomży wyłowili ciało mężczyzny, a będący na miejscu lekarz stwierdził zgon 79-latka.

To kolejny topielec w regionie. W niedzielę około godziny 15.40 w tzw. żwirowisku w pobliżu miejscowości Jabłoń Dąbrowa w powiecie wysokomazowieckim utonął 36-latek. Mężczyzna wszedł do wody i zaczął płynąć na drugi brzeg zbiornika. W pewnym momencie, około 20 metrów od brzegu mężczyzna zanurzył się i już nie wypłynął.
Na pomoc wezwano strażaków i płetwonurków. Po około dwóch godzinach, blisko 15 metrów od brzegu, ujawniono i wyłowiono ciało 36-latka.

Z policyjnych statystyk wynika, że najwięcej utonięć ma miejsce na „dzikich plażach” i niestrzeżonych kąpieliskach. Dlatego policja apeluje do wszystkich amatorów zabaw w wodzie o wybieranie kąpielisk strzeżonych i bezpiecznych. Nie należy też wchodzić do wody pod wpływem alkoholu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę