Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Na starówce bez ciepłej wody

Mieszkańcy 16 bloków i kamienic na łomżyńskiej starówce przez 10 dni nie będą mieli ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej poinformowało, że realizują prace związane z przebudową rozdzielczej sieci ciepłowniczej, konieczne stało się odcięcie dostaw ciepła. Przerwa będzie trwała 10 dni – od jutra.

Jak przekazuje Anna Sobocińska, rzeczniczka prezydenta Łomży, od 9 lipca (wtorku) do 19 lipca (piątek w przyszłym tygodniu) ciepłej wody w kranach nie będą mieli mieszkańcy bloków: Długiej 25, 27, 27/2, 27/3, Stary Rynek 2, 14, 17, Senatorskiej 3, 3A, 7, 10, Rządowej 12, Pocztarskiej 1, 3, Kaznodziejskiej 2, Dwornej 35. 
- „Za utrudnienia MPEC przeprasza mieszkańców” - dodaje Anna Sobocińska.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę