Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Zakończenie Akademii Przedszkolaka

Dnia 26 czerwca 2013 roku zakończyły się zajęcia Akademii Przedszkolaka zorganizowane przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Wśród innych przedszkolaków  w zajęciach  uczestniczyły nasze sześciolatki. Podczas co miesięcznych spotkań poruszane były tematy związane z kosmetologią, pielęgniarstwem, chemią. Pojawiły się także smerfy, które przeniosły dzieci w bajkowy świat zdrowego trybu życia. Nie zabrakło tańców, śpiewów i dziecięcych swawoli. Podczas ostatniego spotkania wręczono dyplomy małym Studentom. Dzieci obejrzały także pokazy strażackie oraz pokaz umiejętności psa policyjnego.
Składamy serdeczne podziękowanie Rektorowi Uczelni dr hab. Krzysztofowi Charmas, Wykładowcom i Studentom za poświęcony nam czas zabawy i pracy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 08 lipca 2013 09:24
Data ostatniej edycji: nie, 22 września 2013 19:01:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę