Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Otarł się o podium

Główne zdjęcie
Dominik Darmofał

Dominik Darmofał, zawodnik LKS Narew-Kurpiewski Łomża, a jednocześnie tegoroczny absolwent ZSEiO Nr. 6 w Łomży, zajął czwarte miejsce w skoku wzwyż podczas rozgrywanych na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie 67. Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce. - Dominik osiągnął doskonały wynik 204 cm. Tak wysoko w okresie ostatnich 30-tu lat nikt z Łomży nie skakał – chwali zawodnika trener Jan Kotowski. - Darmafał świetnie zadebiutował też w konkursie skoku w dal zajmując 8 miejsce w gronie 28. skoczków wynikiem - 6.91m.

Na Mistrzostwa do Krakowa pojechało grupa zawodników dwóch łomżyńskich klubów: LKS Narew-Kurpiewski Łomża i LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża. 
W skoku wzwyż, poza Darmofałem, startował także jego9 klubowy kolega Antoni Górski, który z osiągając  190 cm zajął 13 miejsce.

W konkurencji pchnięcie kulą kobiet Wioleta Górska (Narew) z wynikiem 12.63 m zajęła 5 miejsce, a  Beata Trzonkowska (Prefbet) z wynikiem 12.44  była 8. 

Tomasz Dąbrowski (Prefbet) w biegu na 3000 m prz.  z wynikiem 9:31.10 zajął 6 miejsce, a w biegu na 5000 m z czasem 15:30.44 został sklasyfikowany na miejscu 15.

W punktacji województw podlaskie sklasyfikowano na 3 miejscu  - pierwszy raz tak wysoko,  a to za sprawą świetnych występów zawodników Podlasie Białystok, którzy zdobywając w sumie 256 pkt wygrali klasyfikacje klubową. 
LKS Narew-Kurpiewski Łomża z dorobkiem 28 pkt. uplasował się na 52 miejscu wśród 180 klubów.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę