Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Cenne wycieraczki

Sześć metalowych kratek, montowanych przy wejściu do klatek schodowych bloków ŁSM, nagle zniknęło. Ich wartość oszacowano na 540 zł i w środę rano w poszukiwania złodzieja zaangażowano policję. Długo nie trzeba było szukać. Okazał się nim dobrze znany policji także z kradzieży jeden z mieszkańców miasta.

Jak podaje Krzysztof Pilcicki, oficer prasowy policji w Łomży, złodziejem była 32 letni mieszkaniec Łomży. Zdarzenie, ze względu na łączną wartość wszystkich skradzionych kratek zakwalifikowano jako przestępstwo, a nie wykroczenie, dlatego grozi mu wyższa kara. Mężczyzna przyznał się kradzieży i chce dobrowolnie poddać się karze. 
Policjantom udało się także odzyskać 5 z 6 skradzionych kratek, które już wróciły na swoje właściwe miejsca.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę