Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Dziedziech z medalem Młodzieżowych Mistrzostw Polski

Główne zdjęcie
Izabela Dziedziech brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski na dystansie 5000m

Izabela Dziedziech zawodniczka LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża, zdobyła brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski na dystansie 5000m uzyskując czas 17.06,63. Zawody odbyły się na niebieskim tartanie w Bydgoszczy. Wynik Izabeli jest jej rekordem życiowym poprawionym o 58 sek. - Jest to 20 jubileuszowy medal zdobyty przez mojego podopiecznego, więc tym bardziej się cieszę - mówi Andrzej Korytkowski, trener biegaczy z Łomży, który w tym roku we wrześniu obchodzi 15- lecie swojej pracy trenerskiej.

Izabela Dziedziech jest studentką PWSIiP w Łomży. Jak podkreśla jej opiekun zdobywała medale we wszystkich kategoriach wiekowych i do pełni szczęścia został jej do zdobycia najważniejszy medal Mistrzostw Polski Seniorów. Co ciekawe Iza głównie szykowała się do 3000 metrów z przeszkodami i tam miała największe szanse na zdobycie medalu. Niestety, co nie udało się na 3 km udało się na 5 km. 
- Taktyka na bieg była prosta, dwie pierwsze dziewczyny miały zamiar biec na minimum na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy więc z trenerem ustaliliśmy, że będę biegła na 4 miejscu i poczekam na końcówkę, aby wykorzystać mój największy atut jakim jest finisz – opowiada zawodniczka. - Chciałam zdobyć upragniony medal i była to moja ostatnia szansa w tej kategorii wiekowej, udało się. Wiem że stać mnie na więcej dlatego wystartuję na 5000m jeszcze raz na Mistrzostwach Polski Seniorów w Toruniu (19-21.07.2013), aby spróbować poprawić swój rekord życiowy – zapowiada Izabela Dziedziech.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę