środa, 20 lutego 2019 napisz DONOS@

Dziedziech z medalem Młodzieżowych Mistrzostw Polski

Izabela Dziedziech zawodniczka LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża, zdobyła brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski na dystansie 5000m uzyskując czas 17.06,63. Zawody odbyły się na niebieskim tartanie w Bydgoszczy. Wynik Izabeli jest jej rekordem życiowym poprawionym o 58 sek. - Jest to 20 jubileuszowy medal zdobyty przez mojego podopiecznego, więc tym bardziej się cieszę - mówi Andrzej Korytkowski, trener biegaczy z Łomży, który w tym roku we wrześniu obchodzi 15- lecie swojej pracy trenerskiej.

Izabela Dziedziech brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski na dystansie 5000m
Izabela Dziedziech brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski na dystansie 5000m

Izabela Dziedziech jest studentką PWSIiP w Łomży. Jak podkreśla jej opiekun zdobywała medale we wszystkich kategoriach wiekowych i do pełni szczęścia został jej do zdobycia najważniejszy medal Mistrzostw Polski Seniorów. Co ciekawe Iza głównie szykowała się do 3000 metrów z przeszkodami i tam miała największe szanse na zdobycie medalu. Niestety, co nie udało się na 3 km udało się na 5 km. 
- Taktyka na bieg była prosta, dwie pierwsze dziewczyny miały zamiar biec na minimum na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy więc z trenerem ustaliliśmy, że będę biegła na 4 miejscu i poczekam na końcówkę, aby wykorzystać mój największy atut jakim jest finisz – opowiada zawodniczka. - Chciałam zdobyć upragniony medal i była to moja ostatnia szansa w tej kategorii wiekowej, udało się. Wiem że stać mnie na więcej dlatego wystartuję na 5000m jeszcze raz na Mistrzostwach Polski Seniorów w Toruniu (19-21.07.2013), aby spróbować poprawić swój rekord życiowy – zapowiada Izabela Dziedziech.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę