Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

„Drogowskazy Czwórki” w Łomży

Tego lata radiowa „Czwórka” zwiedzi niemal całą Polskę. W każdy wtorek oraz piątek stacja, w ramach akcji „Drogowskazy Czwórki”, będzie odsłaniała przed słuchaczami wybrane miejsca na mapie naszego kraju, które warto poznać. Na liście miast w których pojawią się wysłannicy „Czwórki” jest także i Łomża.

- Celem projektu jest zainteresowanie młodych ludzi dziedzictwem kulturalnym miejsc położonych z dala od znanych i uczęszczanych szlaków oraz zaprezentowanie ciekawych inicjatyw społeczno-kulturalnych, w które angażuje się młodzież z odwiedzanych miejsc – przekazuje Adam Kundzicz z  
Agencji Promocji Polskiego Radia. 
Akcja „Drogowskazy Czwórki” wystartowała dziś. Łomża jest trzecim miastem na liście 18 miejscowości, które odwiedzą wysłannicy radiowej Czwórki. Pojawią się w mieście za tydzień 9 lipca. Czwórka zaprasza do słuchania i oglądania relacji z trasy, w każdy wtorek i piątek, w audycjach „Poranek Online”, „W 4 Oczy”, „Stacja Kultura” i „4 do 4” (Czwórka do Czwartej). 
- Prezentowane w nich będą relacje reporterskie, wywiady oraz materiały dziennikarskie, ukazujące dane miejscowości i odbywające się w nich wydarzenia - przekazuje Kundzicz. 
Wyjazdom towarzyszy kampania promocyjna „Pokaż nam swoje miasto: Czwórka szuka przewodników”, zachęcająca mieszkańców odwiedzanych miast do promowania lokalnych inicjatyw.
W ramach akcji „Czwórka” uruchomiła również aplikację mobilną, która stanie się interaktywnym, wypełnionym materiałami audio oraz video przewodnikiem po odwiedzanych miastach.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę