Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Narkotyki w mieście

Główne zdjęcie
Narkotyki (fot. archiwum)

Ponad 15 gramów marihuany i blisko gram kokainy znaleźli w piątek policjanci u 32-letniego mieszkańca Łomży. Okazuje się, że to nie jedyne zdarzenia z tego dnia z środkami odurzającymi. W piątek w ręce policjantów wpadł też 25-latek, który dzień wcześniej, na sfałszowane zaświadczenie rzekomo od psychiatry próbował wyłudzić receptę na leki psychotropowe.

Lekarka rodzina, do której mieszkaniec Łomży zwrócił się po receptę, przedstawiając jak się okazało podrobione przez siebie zaświadczenie nabrała podejrzeń i powiadomiła o tym zdarzeniu policję. 
- 25-latek został zatrzymany przez, usłyszał dwa zarzuty – podrobienia i posłużenia się sfałszowanym zaświadczeniem – informuje oficer prasowy łomżyńskiej policji Krzysztof Pilcicki.

Także w piątek pół grama marihuany znaleźli policjanci przy 23-letniej kobiecie, która wraz z 29-letnim przyjacielem  została zatrzymana w związku z kradzieżą w jednym ze sklepów spożywczych w mieście.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę