Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek przy dworcu PKS

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku jaki o godzinie 8.00 wydarzył się na skrzyżowaniu Sikorskiego i Legionów w Łomży. Zderzyły się tu dwa samochody osobowe z ciężarówką, która dodatkowo uderzyła jeszcze w słup sygnalizacji świetlnej uszkadzając ją.

Jak informuje Krzysztof Pilcicki, oficer prasowy policji w Łomży, najprawdopodobniej do wypadku doszło gdy kierowca ciężarówki wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.   Przejazd w okolicy dworca PKS w Łomży jest  utrudniony. Ruchem na miejscu kierują policjanci, ale uszkodzone samochody jeszcze są na jezdni

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę