Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Policjanci spłynęli Pisą

Kilkudziesięciu policjantów w weekend spływało Pisą. Spływ, w którym wzięli udział m.in. policjanci z Niemiec, Czech oraz z kilku komend w Polsce zorganizowała łomżyńska grupa Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA. Na wodach Pisy znalazło się 27 kajaków, w których do wioseł zasiedli policjanci i ich rodziny. - Łomżyńska grupa IPA zrzesza członków min. z Łomży, Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego – mówi sierż. sztab. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. - W ramach statutowej działalności czynnie uczestniczymy w szerzeniu idei partnerskich i przyjaznych stosunków wśród służb mundurowych, zarówno na naszym terenie, jak i na licznych wymianach międzynarodowych.

Spływy kajakowe organizowane są przez łomżyńską grupę IPA cyklicznie począwszy od 2002 roku.  Tym samym na stałe już wpisały się w harmonogram działań Stowarzyszenia. Za każdym razem gromadzą wielu miłośników rozrywki na świeżym powietrzu, a także aktywnego wypoczynku wśród przyrody. Nie zabrakło też dobrej zabawy i rywalizacji w duchu zasady „fair play”. Podczas trwania imprezy rozegrano między innymi zawody strzeleckie i wyścig kajakowy.
- Spływ kajakowy to także świetna okazja do pielęgnowania dobrych stosunków partnerskich,            a przede wszystkim, poznawania i propagowania uroków naszego regionu – podkreśla Szlesińska. - W tegorocznym przedsięwzięciu udział wzięli między innymi przedstawiciele Policji z Niemiec, Czech oraz  policjanci z Puław i Nysy. Wizyta gości „z południa” to jednocześnie odpowiedz na wizytę łomżyńskich policjantów w Czechach. Jako Region Łomża, w ramach Podlaskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, utrzymujemy kontakty z policjantami i emerytami policyjnymi z Czech, Słowacji, Estonii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Irlandii.

210305125821.png
Foto:
Foto: Nagrodzeni w wyścigu kajakowym: I m. drużyna z Nysy (Magdalena Skrętkowicz i Grzegorz Jurecki), II m. drużyna \\\
Foto: Nagrodzeni w turnieju strzeleckim: I miejsce Michał Budniak IPA KPP Puławy, II m. Magdalena Skrętkowicz IPA KPP Nysa, III m. Edward Wasilewski IPA KPP Wysokie Mazowieckie
Foto:
Foto: Czesi z Sumperka na tle flagi IPA w miejscu odpoczynku

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę